Porady zdrowotne
Tuesday January 22nd 2019

Syrop Actitrin – czy wspomaga leczenie górnych dróg oddechowych?

Zapalenie górnych dróg oddechowych z jego objawami należy do grupy bardziej uciążliwych i niekomfortowych schorzeń, które przydarzają się najczęściej. Do wspomagania leczenia przykrych objawów bardzo dobrze jest zastosować syrop Actitrin, który w znacznym stopniu łagodzi i wspomaga leczenie.

W jakich stanach stosuje się syrop Actitrin?

Syrop Actitrin jest świetnym preparatem wspomagającym zwalczanie objawów występujących w stanach zapalnych górnych dróg oddechowych. Szczególnie dotyczy to stanów grypowych, przeziębień oraz innych infekcji połączonych z kaszlem, a także z wodnistym wysiękiem z błony śluzowej nosa. Syrop bardzo dobrze radzi sobie z obrzękiem wewnętrznej śluzówki nosa.

Czy istnieją jakieś przeciwwskazania w stosowaniu syropu Actitrin?

W zasadzie u osób, które nie są ciężko i przewlekle chore na inne choroby można bezpiecznie stosować ten syrop. W przypadku nietolerancji któregoś składnika syropu lub też jeśli przyjmowane są równolegle inne leki na jakieś schorzenia nie powinno się podawać syropu Actitrin. Oczywiście kobiety w ciąży, matki karmiące piersią, a także małe dzieci do lat siedmiu także nie powinny stosować tego syropu. W stanach ostrej niewydolności nerek i wątroby nie należy go stosować.

Related Tags:

More from category

Zastosowanie i działanie synbiotyków
Zastosowanie i działanie synbiotyków

Warto w szczególności zadbać o odpowiednią florę jelitową, gdyż wspomaga ona nie tylko prawidłowe [Read More]

Jakie maści na siniaki są najlepsze
Jakie maści na siniaki są najlepsze

Siniaki są szpecącymi krwiakami, które skutecznie szpecą skórę. Najczęściej powstają one w wyniku drobnych [Read More]

Interesting Sites

    Archives